Hodinový hotel

virivka salon

Hledáte anonymní soukromí?

Chcete prožít nezapomenutelnou noc se svým partnerem v klidu a v soukromí? Milenecký azyl salonu Věra vám nabízí své profesionální a diskrétní služby v čistém a moderním prostředí.

Milenecký azyl nebo-li hodinový hotel najdete v salonu Věra v Praze. Pronajmout si jej můžete pro vaše soukromé schůzky. K dispozici je nejen čistý a útulný pokoj, ale také privátní wellness, který uspokojí i náročnější klientelu.

Vstupní místnost slouží k posezení a občerstvení, z lednice si můžete vybrat různé nápoje, přičemž nealkoholické- káva, čaj, džusy jsou vám v mileneckém azylu k dispozici zdarma. Z alkoholických nápojů máme v nabídce šampaňské značky Bohemia, bílé, červené víno, ale i širokou nabídku převážně českých piv.

Další místností hodinového hotelu našeho salonu Věra je místnost pro hydroterapii – privátní vířivka (whirlpool) pro dva až tři lidi. Vířivka s teplou vodou, teplota je nastavitelná, obvyklá teplota je 36 stupňů Celsia, disponuje hydromasážními tryskami (hydromasáž) a perličkou. Tato privátní vířivka má vlastní osvětlení, jehož barvu si můžete sami navolit.

 

Pravidla koupání ve vířivce

Až opustíte tento whirlpool, můžete využít infrasauna v další místnosti. Infrasauny máme dvě, jedna infrasauna je vpodstatě infrakabina s maximální teplotou prohřátí 60 st. Celsia, druhá infrasauna má nastavitelný program a uspokojí i klienty, zvyklé na klasickou saunu. Tato sauna, resp. infrasauna, dosahuje teploty 80 stupňů Celsia. Saunování – 2x privátní sauna pro dva, je možné v tomto typu saun (infrasauna) i pro kardiaky (teplota je nastavitelná u jedné do max. 60 stupňů Celsia, u druhé do max. 80 stupňů Celsia). K dispozici jsou také samozřejmě čisté ručníky, osušky i prostěradla, doplňkem je i fén. Vše je v ceně pobytu.

Další místností je odpočívárna s lůžkem, sprchou i druhou toaletou. Tato místnost je velmi příjemně vybavena pro pobyt dvojic, jako milenecký azyl nebo-li hodinový hotel, přičemž odběhnout do vířivky či se jen občerstvit máte jen  do další místnosti.
V salonku je také radio s CD přehrávačem. Máte-li tedy nějakou oblíbenou hudbu, můžete si přinést i vlastní CD.

Nabízíme pronájem celého prostoru s využitím privátní sauny, resp. infrasauny a vířivky (whirlpool). Celý salon mohou využít jako milenecký azyl i trojice, přičemž každá další osoba připlácí k ceně za dvojici jen 200 Kč (viz ceník).

Salon Věra

Oslovila vás naše nabídka?

Chcete si odpočinout v našem privátním wellness?

Přijďte a přesvědčte se sami o našich skvělých službách! Budete příjemně překvapeni.

Ceník pro dvojice

1 hod. – 600 Kč
2 hod. – 1000 Kč
3 hod. – 1400 Kč
každá další hod. – 400 Kč

noční tarif  22 – 8 hod. – 1400 Kč

Pobyt v salonu Věra přes noc je oblíben nejen pro dvojice, jako milenecký azyl – hodinový hotel, ale lze jej využít pro pořádání oslav či přátelských party.

Přinášíme vám pohodu do života, skvělé a jedinečné masáže, dokonalou pohodu, soukromí, individuální přístup, ale také saunu, Infrasaunu, wellness, wellness pro dva, whilrpool, vířivka a v neposlední řadě poskytujeme  milenecký azyl, hodinový hotel. Kouzlo takových privátních masáží spočívá především v jejich jedinečnosti a anonymitě.

Kontaktní formulář

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže!