Sauna

Sauna Petra

Přijďte se uvolnit a zregenerovat svou mysl.

Velmi oblíbená je v dnešní uspěchané době privátní sauna. Infračervená sauna salonu Věra nabízí relaxaci a nezbytný odpočinek jak jednotlivcům, tak i skupinám až čtyř osob.

Při pobytu v soukromé  sauně proniká celých 80% tepelné energie až do hloubky těla. Díky tomu dochází v optimálním tepelném režimu k zahřívání svalů, kostí, kloubů i vnitřních orgánů. Z těla se pak odplavují všechny škodlivé látka a toxiny, které tělu nikterak neprospívají. 

Sauna tak naplní naši duši i mysl blahodárným pocitem pohody a klidu. K ochlazení rozehřátého těla je možno využít sprchu, po které následuje odpočinek na připraveném lehátku naší útulné odpočívárny.

Jak infračervená sauna působí na lidský organismus?

  • Sauna i infrasauna slouží k detoxikaci organismu. Toxiny, jako alkohol, nikotin, karcinogenní těžké kovy (kadmium, olovo, zinek, nikl a rtuť), sodík, se hromadí v těle během moderního denního života.
  • Infrasauna snižuje stres a uvolňuje tělo před masáží. Je proto vhodné použít infrasaunu předem pro celkové prohřátí.
  • Infrasauna zlepšuje krevní oběh, napomáhá vyloučit nečistoty chemických látek z těla, odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky. Tím zlepšuje kvalitu pokožky a vypíná ji.
  • Infrasauna pomáhá při snižování hmotnosti, dochází k pocení, zvyšuje se srdeční frekvence.. Tento proces vyžaduje výdej velkého množství Tuk se stává rozpustný ve vodě už při 42 st. Celsia, kdy tělo vypotí tuky i toxiny.
  • Infrasauna pomáhá ulevovat od bolesti. Infračervené světlo tlumí bolest tím, že rozšíří krevní cévy a zvyšuje krevní oběh. Lepší krevní oběh, více kyslíku,  tlumí bolest a urychluje procesy hojení. Infrasauna napomáhá ke zlepšení stavu nemocným s artritidou, svalovými křečemi a revmatismem.
  • Infrasauna má na tělo stejné účinky jako cvičení. srdce V infrasauně se tělo potí stejně jako při 6 kilometrovém běhu. Infrasauny jsou ideální pro ty, kteří nemají čas na pravidelné cvičení. Infrasauny jsou také řešením (místo sportu) pro ty, kteří trpí zraněním nebo nemocí, které namáhavé cvičební aktivity zakazují.
  • Infrasauna zlepšuje obranyschopnost (imunitu) organismu. Pravidelným saunováním v infrasauně zabraňujeme častým virózám.
  • Nachlazení, chřipky, virozy se snižují, pokud lidé navštěvují saunu nebo infrasaunu.
Salon Věra

Pobyt v našem salonu a v sauně (infrakabině) lze kombinovat s odpočinkem v privátní vířivce.

Přijďte tak prožít relaxaci a odpočinek v našem skvělém salonu Věra.

Přijďte si uvolnit své svaly a zregenerovat svou mysl.

Přijďte si s partnerem odpočinout do našeho privátního wellness při svíčkách.

Přinášíme vám pohodu do života, skvělé a jedinečné masáže, dokonalou pohodu, soukromí, individuální přístup, ale také saunu, Infrasaunu, wellness, wellness pro dva, whilrpool, vířivka a v neposlední řadě poskytujeme i wellness od 22 do 08 hod. s ubytováním.  Kouzlo takových privátních masáží  i wellness služeb spočívá v naprostém soukromí pro vás.

Kontaktní formulář

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže!