Whirlpool

petr a ja
virivka petr a stana

Prohřát své tělo a relaxovat u nás můžete i v klasickém privátním whirlpoolu.

Ve vířivce lze uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale i mysl. Hydromasáže Vám pomohou odplavit stres po náročném dni. Vířivka je vhodná pro jedince, páry i pro čtyřčlenné skupiny.

Nově u nás velmi rádi přivítáme i rodiny s dětmi. Až dva dospělí se dvěma dětmi u nás mohou strávit příjemné chvíle za odpovídající sníženou cenu ve vířivce a infrasauně

Hydromasážní vany, perličkové koupele , vířivky využívají pozitivních účinků vody a podvodní masáže. Pouhý pobyt ve vířivce výrazně ovlivňuje dýchání, funkci žláz s vnitřní sekrecí a je probouzečem energie pro cévní systém a látkovou výměnu. Vodní prostředí dále pomocí krevního oběhu upravuje funkce centrálního, periferního a vegetativního nervstva.

Při celkové koupeli je teplota vody ve vířivce obvykle indiferentní (34-36°C) nebo mírně hypertermní (37-38°C). V teplé vodě dochází lépe ke snížení tonusu svalstva a uvolnění kloubů. Teplá voda nejen snižuje lokální napětí svalů, ale způsobuje i celkovou relaxaci.

U perličkové koupele whirlpoolu je využíváno pouze jemné taktilní dráždění s následným zklidněním a celkovou relaxací.

Whirlpool využívá kombinace účinků tepla a silného mechanického účinku vířící vody. To výrazně přispívá k úlevě bolestí pohybového aparátu při funkčních poruchách nebo poúrazových stavech. Příznivě působí i na otoky. Podvodní masáž působí i jako lymfodrenáž, což je vynikající proti celulitidě.

Využití vířivky

Jednu z typů masáží představuje vodní masáž, hydroterapie, vířivka…Je to kombinace masáže s hydroterapií. Pobyt ve vířivce vám přináší nejen psychickou pohodu a relax, ale notně uleví bolavým svalům i kloubům. Zejména má příznivé účinky pro lidi trpící artritidou. A tento typ masáže si také můžete dopřát v našem  wellnessSalonu Věra. 

Příznivé účinky vody na lidské tělo byly prokázány už před staletími. Přičemž určité formy hydroterapie byly objeveny již starověkými civilizacemi.

 • Vířivka a pobyt v ní pomáhá uvolnit napětí svalů, uklidňuje i duši (po psychickém stresu). Vodní masáž ve vířivce, hydromasáž, je proud vody směšované se vzduchem, působí mechanicky na lidský organismus v několika ohledech.

 • Drobné bublinky spolu s vodou masírují měkké tkáně, napomáhají k prokrvování svalů, zlepšují krevní oběh , zmírňují svalové křeče.

 • Blahodárné účinky vířivky jsou využívány i v tréninkových přípravách vrcholových sportovců. Po náročném tréninku proudění vody ve vířivce prokrvuje a uvolňuje svalstvo, má regenerační účinky.

 • Proudění vody ve vířivce působí i na zrychlení metabolických procesů, proto vířivka napomáhá i v boji s obezitou nebo celulitidou.

 • Vířivka (hydromasáž) má pozitivní vliv při léčbě nespavosti.

 • Vířivka má příznivé účinky pro lidi trpící artritidou.

 • Vířivka (hydromasáž) napomáhá hloubkovému prohřátí organismu a navození celkového pocitu tepla.

 • Vířivka (hydromasáž) stimuluje imunitní systém.

 • Díky hydromasáži, vířivce, dochází ke zlepšení dodávky kyslíku k orgánům.

 • Vířivka minimalizuje bolesti svalů a kloubů.

 • Vířivka napomáhá relaxaci, navozuje příjemné pocit i zrychluje rehabilitaci.
Salon Věra

Pobyt v našem salonu a v sauně (infrakabině) lze kombinovat s odpočinkem v privátní vířivce.

Přijďte tak prožít relaxaci a odpočinek v našem skvělém salonu Věra.

Přijďte si uvolnit své svaly a zregenerovat svou mysl.

Přijďte si s partnerem odpočinout do našeho privátního wellness při svíčkách.

Vířivka a chromoterapie

Již od dob starověkých kultur např. Egypťanů a Číňanů, se užívaly barvy také pro léčebné účely. Některé barvy podle těchto starobylých metod pomáhaly zklidňovat mysl, zmírňovat nemoci, pomáhaly při léčbě bolesti, nebo naopak stimulovaly tělo a mysl, zvyšovaly energii….

Automaticky nebo samostatně se měnící barvy mají blahodárné účinky na psychiku.

Červená barva ve vířivce – užitečná pro sportovce, protože má silný energetický účinek, je osvěžující a rozproudí krev. Pomáhá při dýchacích, revmatických obtížích, onemocněních kůže a astmatu. Urychluje látkovou výměnu.

Žlutá barva ve vířivce – je spojována s mentální vyrovnaností, pomáhá zažívání a podporuje systematické myšlení. Dodává energii. Boj s melancholií a mrzutostí tak bude mnohem jednodušší.

Modrá barva ve vířivce – klidňuje a napomáhá koncentraci.Modrá barva podporuje kreativitu , tlumí chuť k jídlu, tiší bolesti, uklidňuje a chladí.

Zelená barva ve vířivce – evokuje klid a přírodu, sníží krevní tlak a uvede vás do skvělé duševní pohody.

virivka nocni
viriva vana

Pravidla koupání ve vířivce

Měli bychom pamatovat na několik základních pravidel pro použití hydromasážní vany (vířivky)

·       Jídlo je ideální konzumovat nejpozději dvě hodiny před koupelí ve vířivce

·       Ideální teplota vody ve vířivce je totiž teplota lidského těla. Teplota vody by neměla být vyšší než 37°C. Díky tomu si mohou relaxačních účinků vířivky užívat i těhotné ženy. Pro dosažení povzbuzujícího a revitalizujícího účinku hydromasáže nastavte teplotu vody ve vířivé vaně 1-2°C pod tělesnou teplotu.

·       Čím více zmírníte teplotu, tím více zvýšíte účinek relaxační hydromasáže. To má vliv především na klidný spánek.

·       Již při 15-ti minutovém pobytu ve whirlpoolu se obsah kyslíku ve Vaší krvi se zvýší o zhruba 10%. Doba koupání záleží na uživateli, ale je potřeba přihlížet také k momentálnímu zdravotnímu stavu.

·       Pokud trávíte delší dobu ve vířivce, dejte pozor při vylézání. Při delším pobytu totiž může dojít k přílišnému uvolnění svalů.

·       Po ukončení koupele si poležte mimo vířivku cca 10 minut v klidu pro doznění blahodárných účinků vířivky.

Vířivku můžete kombinovat s pobytem v infrasauně a odpočívárně

Cenové relace

Pobyt ve dvou
1 hod. – 600 Kč
2 hod. – 1000 Kč
3 hod. – 1400 Kč

Celá noc – od 22 do 8 ráno – 1400 Kč
Za pobyt ve třech připlácí 3. osoba jen 200 Kč.

Pobyt pro rodiče s dětmi:
2 dospělí a až 2 děti do 14 let – 1,5 hod. – 600 Kč
1 dospělý a 1 dítě do 14 let – 1,5 hod. – 450 Kč
1 hod. ve vířivce s možností využít i saunu – 300,-Kč/osoba

Výjimka je pouze pro jednotlivce, který chce využít jen saunování – pobyt v sauně pro jednotlice je 150 Kč na hodinu.

Přinášíme vám pohodu do života, skvělé a jedinečné masáže, dokonalou pohodu, soukromí, individuální přístup, ale také saunu, Infrasaunu, wellness, wellness pro dva, whilrpool, vířivka a v neposlední řadě poskytujeme  milenecký azyl, hodinový hotel. Kouzlo takových privátních masáží spočívá především v jejich jedinečnosti a anonymitě.

Kontaktní formulář

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže!