Forever Freedom

in Tipy pro zdraví 27.2.2018

Ve Forever Freedom je zkombinováno v chutném nápoji Aloe vera s příchutí pomerančů s látkami, které pomáhají zachovat správnou funkci kloubů a jejich mobilitu.

Ve Forever Freedom je zkombinováno v chutném nápoji Aloe vera s příchutí pomerančů s látkami, které pomáhají zachovat správnou funkci kloubů a jejich mobilitu. Spojili jsme bohaté výživné látky našeho stabilizovaného aloe vera gelu se síranem glukosaminu a síranem chondroitinu – dvěma látkami vyskytujícimi se v přírodě, o kterých je známo, že pomáhají zachovat zdravou fuknci a pohyblivost kloubů. K tomu jsme přidali vitamin C a MSM (metylsulfonylmetan), primární zdroj biologicky dostupné síry, kterou potřebuje tělo k udržení zdraví chrupavek a pohyblivosti kloubů. Sírany glukosaminu a chondroitinu jsou dvě v přírodě se vyskytující látky, nacházající se v chrupavkách. Zachovávají strukturu a tím i zdraví chrupavek, udržují tyto přirozené „tlumiče nárazů“ dobře hydratované a také uchovávají kloubní mazivo v potřebné viskozitě, což umožňuje hladký pohyb jednotlivých částí kloubů. Jak tělo stárne, je méně schopné tvořit tyto přirozené prvky zdravých chrupavek, což potom vede k opotřebování kloubů. V dávce 120 ml Forever Freedomu se nacházejí běžně doporučované dávky síranu glukosaminu (1500 mg), síranu chondroitinu (1200 mg), plus 750 mg MSM a 250 g vitaminu C. Kombinovaný účinek síranů glukosaminu a chondritinu, vitaminu C a MSM tvoří první linii ochrany před poškozením chrupavek. Tyto výživné látky pocházejí, tak jako v ostatních výrobcích FLP, z přírodních zdrojů a jsou považovány za výjimečně bezpečné. Ať se Forever Freedom stane vaším praktickým a výživným startem do nového dne!
SLOŽENÍ:
aloe vera gel (88,9% hmotnostních), přírodní pomerančový koncentrát (příchuť), fruktóza, síran glukosaminu, síran chondroitinu, přírodní pomerančová příchuť, metylsulfonylmetan (MSM), kyselina askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sorbitan draselný, benzoan sodný, tokoferol (vitamin E – antioxidant)
Obsahuje 100% aloe vera gel
NUTRIČNÍ ÚDAJE
v množství 120 ml
kalorie 35
% DDD*
tuky celkem 0 g 0%
sodík 140 mg 6%
sacharidy celkem 7,5 g 2,5%
cukry 3,5 g
bílkoviny 1,5 g
*Procenta doporučené denní dávky (DDD) jsou založena na dietě s hodnotou 2 000 kcal.
DÁVKOVÁNÍ:
Před použitím dobře protřepejte.
50 – 120 ml denně
OBSAH:
1 litr
• jedinečné složení dostupné ve formě aloe nápoje – nabízí praktický a výživný způsob jak se chránit před příznaky stárnutí a opotřebování kloubů
• lepší absorpce díky aloe vera gelu
• obsahuje látky přirozeně se nacházající v kloubech
Účelem těchto výrobků není diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo skupinám onemocnění. Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *